To čo hľadáš,
Možno nenájdeš,
To čo nájdeš,
Možno nehľadáš,
To čo hľadáš,
Možno dávno vieš.

Miro Jurika pro TEAM


Rychlý kontakt

Pomocí tohoto formuláře mi jednoduše zašlete e-mail přímo do mé schránky.
V tomto formuláři nejsou z pochopitelných důvodů povoleny odkazy.
Na e-mail odpovím co nejdříve.


Váš e-mail:

Vaše jméno:

Váš vzkaz:

Antispam: 4 + 7 =Kdo jsem

Patrně již zadáním mé webové adresy jste věděli, koho hledáte. Pro ty, kteří hledají bliží informace jsou zde bližší informace o mé osobě.

Marek Hupka

Marek Hupka
Narozen v roce 1978 v Třinci
Bydliště: Praha
Vzdělání: Středoškolské (VOŠ a SPŠ Šumperk)

Po absolvování střední školy jsem nastoupil k tehdejším Českým dráhám jako výpravčí. K samostatnému výkonu dopravní služby na železnici jako výpravčí jsem byl zmocněn v roce 1997 v železniční stanici Praha Braník. Během mé profesní kariéry jsem postupně prošel stanicemi (měl jsem v nich poznání místních poměrů) Měchenice, Praha Modřany, Praha Dejvice, Praha Bubny a Praha Masarykovo nádraží, kde jsem postupně prošel všechna pracoviště až k výkonu dozorčího provozu, který byl odpovědný za chod dopravní služby v celém obvodu přednosty stanice.

Od roku 2001 do roku 2008 jsem v rámci výkonu služby dozorčího provozu získal zkušenosti s vedením kolektivu, který čítal ve směně až 50 zaměstnanců, včetně přídělu služby, zpracování mzdové docházkové úlohy a řešení pracovně-právních záležitostí v rámci svěřené kompetence.
Do roku 2004 obvod zahrnoval železniční stanice Praha Masarykovo n., Praha Bubny, Praha Dejvice, Praha Veleslavín, Praha Ruzyně. Od roku 2004 obvod dozorčího Praha Masarykovo nádraží zahrnoval navíc dopravny výhybna Vítkov, železniční stanice Praha Holešovice, Praha Bubeneč, Roztoky nad Vltavou, Libčice nad Vltavou.

V roce 2008 jsem působil jako přednosta stanice (později znovu dozorčí provozu) - tehdy již byla éra vrchních přednostů - v Praze Vršovicích s podřízenými dozorčími provozu v Praze Braníku a Praze Hostivaři. Spravovaný obvod zahrnoval železniční stanice Praha Vršovice osobní nádraží a seřaďovací nádraží, Praha Hostivař, Praha Uhříněves, Říčany, Strančice, Praha Krč, Praha Braník, Praha Modřany, Praha Zbraslav, Vrané n. Vltavou, odbočku Skochovice, Davle, Měchenice, Čisovice, Mníšek pod Brdy, Dobříš. Vedení kolektivu čítalo více než 100 zaměstnanců.

Od roku 2008 až do součané doby působím na železnici již ve službách Správy železniční dopravní cesty, státní organizace jako náměstek přednosty Provozního obvodu Praha hl. n., s odpovědností za chod jednotky čítající přes 200 zaměstnanců ve všech směrech. Po celou dobu zároveň náplní práce zůstavá organizace a řízení dopravního provozu včetně tvorby provádějících opatření.

V letech 2000 - 2008 jsem působil v základní organizaci OSŽ nejprve jako řadový člen, následně jako místopředseda a od roku 2005 do roku 2008 jako předseda Základní organizace OSŽ Praha Masarykovo nádraží. Během této epochy jsem získal školením znalosti z oblasti personalistky, BOZP a účetnictví. Od roku 2008 jsem členem revizní komise Základní organizace.

Základní vojenskou službu jsem vykonal v letech 1998-1999 u vojenského útvaru v Opavě a následně v Konici.